Wakacje to czas na odpoczynek i...odkrywanie nowych smaków. Nasz specjalny pakiet wakacyjny ze śniadaniem i obiadokolacją pozwoli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w centrum Sopotu i wyśmienitymi smakami Restauracji ,,Pasjami..."

 
W pakiecie:
  • Nocleg w wybranej kategorii pokoju
  • Codzienne śniadanie
  • Codzienna 2-daniowa obiadokolacja w restauracji hotelowej
  • 15% rabatu na dodatkowe zamówienia z karty menu
  • Zniżka 50% na pobyt zwierzęcia

 

Dodtakowe informacje: 


Śniadanie i obiadokolacja dla dzieci powyżej 6 r.ż. dodatkowo płatne 70 PLN/noc. (PŁATNOŚĆ W HOTELU). Zakwaterowanie i śniadanie są darmowe dla 1 dziecka poniżej 13 roku życia w pokoju z rodzicami.
Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane kartą kredytową ważną w dniu rozpoczęcia pobytu, chyba że określono inaczej.
Opłata za anulację nie jest pobierana przed 14:00 (czasu lokalnego), do 5 dnia/dni przed przyjazdem.  Po tym czasie opłata nie jest zwracana, mimo anulacji lub modyfikacji rezerwacji.

 

Szczegółowe warunki oferty dostępne w rezerwacji online - REZERWUJ ONLINE - lub bezpośrednio w hotelu pod nr. tel. 58 55 55 800, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..