Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Powakacyjny Sopot to wyjątkowe miejsce na pielęgnowanie wspólnej relacji – malownicza plaża, kameralne zakątki Monciaka i kolorowe parki odkrywają swoje prawdziwe piękno, sprzyjając wspólnym spacerom w malowniczej scenerii.
W połączeniu z pobytem w luksusowym Apartamencie Sopockim i wyśmienitą kolacją w stylowych wnętrzach Restauracji ,,Pasjami” to gwarancja niezapomnianych chwil i wyjątkowego czasu dla siebie.

Szanowni Państwo,

Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Planując pobyt wakacyjny lub biznesowy oczekujecie Państwo najwyższych standardów w tym zakresie, troszcząc się o zdrowie własne, bliskich i współpracowników.
Z najwyższym zaangażowaniem i starannością odpowiadamy na te potrzeby poprzez wprowadzenie wzmożonych środków ostrożności i higieny:

Złóż rezerwację

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z najlepszej ceny: