Zapach aromatycznej kawy o poranku, świeżych ziół w porze lunchu, fantazyjne kompozycje kulinarne wieczorową porą... Do tego doskonale dobrane wino, intymna atmosfera i łagodnie sącząca się muzyka w tle.

Zapraszamy do krainy smaków i zapachów Rezydenta. Różnorodna propozycja kulinarna Hotelu Rezydent usatysfakcjonuje zarówno szukających miejsca na lunch biznesowy, jak i koneserów, którzy zwykli celebrować wyborne dania.

Restauracja ,,Pasjami…” to miejsce szczególne - w stylowych, pięknie zaaranżowanych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach prezentujemy to, co najlepsze w tradycyjnej kuchni polskiej w jej współczesnym ujęciu. 

„Café Resto” to przytulne miejsce, nasycone aksamitnymi kolorami, które w zależności od pory dnia wypełnione jest aromatem egzotycznych gatunków kawy oraz najróżniejszych odmian i mieszanek herbaty czarnej, zielonej, białej i owocowej. Kusi niezwykłymi deserami, ręcznie wyrabianymi przez Mistrza Cukierni pralinami i starannie przygotowywanymi, lekkimi potrawami pachnącymi aromatem świeżych ziół.

Koneserom sztuki kulinarnej, a także wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i elegancką oprawę, proponujemy ofertę cateringową dostosowywaną do indywidualnych potrzeb Gości.

Złóż rezerwację

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z przywilejów:
- gwarancja najlepszej ceny
- drink powitalny od Hotelu