Kelner/ Kelnerka à la carte Hotel Rezydent Sopot

Hotel Rezydent
to stylowy hotel typu boutique, zlokalizowany w sercu Sopotu zarządzany przez międzynarodową grupę Carlson Rezidor Hotel Group, jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych w Europie i na świecie z 1350 hotelami w 105 krajach świata. Nasze portfolio obejmuje takie światowe marki hotelarskie jak: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn ® by Radisson i Country Inns & Suites By Carlson.Obecnie zatrudniamy ok. 88.000 osób na całym świecie.

Poszukujemy osób:
  • uśmiechniętych
  • gotowych do pracy zmianowej
  • posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku lub osób z wykształceniem hotelarsko-gastronomicznym
  • dobrze zorganizowanych i dokładnych
  • energicznych
  • pozytywnie nastawionych do życia i do ludzi
  • znających język angielski
  • otwartych na nowe wyzwania i doświadczenia

Zadania:
  • bieżąca obsługa gości w hotelu ( restauracja a la carte, bankiety, imprezy okolicznościowe)

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały bądź część etatu lub umowę zlecenie
  • pracę w hotelu zarządzanym przez Carlson Rezidor Hotel Group, międzynarodową
    organizację o wysokiej kulturze pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • motywujące systemy szkoleń
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najbardziej rozwijających się sieci hotelowych na świecie

Hotel Rezydent Plac Konstytucji III Maja 381-704 Sopot

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez spółkę GRUPA REZYDENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. (DAWNIEJ REZYDENT S.A.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą ofertą pracy.